Reklam
Reklam

Gıda OSB'nin altyapısında flaş gelişme!

Tarıma dayalı sanayi yatırımların atılacağı Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin altyapı işinde, yüklenici firma ile sözleşme imzalandı.

Gıda OSB'nin altyapısında flaş gelişme!
04 Aralık 2020 - 11:46 - Güncelleme: 04 Aralık 2020 - 11:52

Şanlıurfa’nın ekonomisinin gelişmesi, tarıma yönelik sanayi yatırımlarının yapılmasına yönelik en önemli adımlardan biri olan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin altyapı işinde, yüklenici firma ile imzalar atıldı.


Valilik toplantı salonunda, Şanlıurfa Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Vali Abdullah Erin, Yönetim Kurulu Üyesi Vali Yardımcısı Şahin Aslan, Gıda İhtisas OSB Müdürü Muhammed Şansal ve yüklenici firma Damga Altyapı A.Ş. yetkililerinin imzaladığı sözleşmeye göre, Gıda İhtisas OSB’nin yol, atık su, yağmur suyu, içme suyu şebekesi, 5.000 metreküp servis deposu ile Telekom altyapı şebekesi inşaatlarından müteşekkil tesisler inşa edilecek.

Gıda İhtisas OSB’nin, Şanlıurfa’da ekonominin gelişmesi ve istihdam olanaklarının artmasına olağanüstü bir katkı yapacağına inandıklarını söyleyen Vali Erin, atılan imzaların Şanlıurfa’ya hayırlı, uğurlu olmasını diledi.
 

Bu haber 434 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum