Reklam
Reklam

Kırıkçı'dan Bozova çıkarması

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı İlçe ziyaretleri kapsamında Bozova’yı ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.

Kırıkçı'dan Bozova çıkarması
02 Nisan 2021 - 09:58
Bozova’daki temaslarına AK Parti İlçe Başkanlığıyla başlayan Başkan kırıkçı İlçe Başkanı Süleyman Deveci ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek Bozova’daki teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Kırıkçı ikinci ziyaretini ise Bozova Belediyesine yaptı. Burada da Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve Belediye Başkan Yardımcılarıyla görüşen Kırıkçı ilçede gerçekleştirilen Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yoğun temaslar gerçekleştiren Başkan Kırıkçı daha sonra Bozova Kaymakamı Akın Oruç, muhtarlar, Kanaat önderleri, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Bozova ziyareti ile ilgili açıklama yapan Başkan Kırıkçı, “Görevi devraldığımızdan bu yana ilçe ziyaretlerimiz devam ediyor. Halfeti’den, Harran’dan sonra üçüncü ziyaret noktamız Bozova. Bozova hem doğal zenginlikleri ile hem suyuyla, hem yeşiliyle Urfa’nın şirin ilçelerinden biri bugün de ziyaretimizi buraya yaptık. Burada teşkilatlarımızla Ana Kadememizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla bir aile toplantısı yaptık. Arkasından İlçe Belediye Başkanımızla, Meclis Üyelerimizle çeşitli görüşmeler ve temaslarımız olacak. Biz AK Parti İl Teşkilatı olarak Şanlıurfa’da dinamik teşkilatlarımızla ve belediyelerimizle birlikte hareket etmenin bereketini yaşamak istiyoruz. O yüzden hem ilçelerimizi hem de belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı teşkilatımıza ve Bozova halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi


Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, “Biz Bozovalı olarak biriz, beraberiz hep birlikte inşallah AK Parti’yi sonuna kadar destekleyeceğiz. Hedef 2023’tür 2023’e kadar gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci ise, “Bugün İl Başkanımıza ve yönetimine birebir Bozova’nın sorunlarını, taleplerini iletme fırsatı bulduk. İnşallah hep beraber Bozova’yı daha ileriye götürmek noktasında çok çalışacağız. Bizleri ziyaret eden İl Başkanımıza ve heyetimize teşekkür ediyorum ”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum