Beyaz Grup
Yarın:
14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman)
15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik)
19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk)
15 Ekim Pazar:
14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe)
15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa)
18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP)
19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
3. Grup
Yarın:
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe)
19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
15 Ekim Pazar:
13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk)
14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe)
14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Adliyespor (Ziya Altınoğlu)
19.00 Kocaelispor-Osmaniyespor (İzmit İsmetpaşa)
Yarın:
14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman)
15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik)
19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk)
15 Ekim Pazar:
14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe)
15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa)
18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP)
19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
3. Grup
Yarın:
14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe)
19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)
15 Ekim Pazar:
13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk)
14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe)
14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Adliyespor (Ziya Altınoğlu)
19.00 Kocaelispor-Osmaniyespor (İzmit İsmetpaşa)