Reklam
Reklam

Taraftarlar, futbolcularla fikir alışverişinde bulundu

Ligde kötü gidişatın ardından bir grup taraftar Şanlıurfaspor tesislerine giderek takım kaptanı ve futbolculara neden bu kadar kötü oynuyorsunuz? Diye sitemde bulundu.

Taraftarlar, futbolcularla fikir alışverişinde bulundu
30 Kasım 2020 - 16:17 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 17:52

Bir türlü arzu edilen futbolu ortaya koyamayan Şanlıurfaspor’da taraftar isyan bayrağı çekerek kulübün tesislerine gitti. Burada kaptan Fevzi Özkan ve futbolcular ile görüşen taraftarlar kötü gidişatını nedenini sordu.

Kadar kötü oynamamızın sebebi nedir?
GAP Vadisi Tesislerine gelen bir grup taraftar takım kaptanı Fevzi Özkan’a, "Maçlarda bu kadar kötü oynamamızın sebebi nedir" "Kaptan sen Urfalısın, bize bunun hesabını ilk başta sen vereceksin. Bu takım bu kadar kötü oynayamaz, ezilemez. Para dediniz bulduk, ekmek dediniz bulduk, aş dediniz aş, otel dediniz otel bulduk. Hepsini bulduk, niye bu takım bu kadar kötü oynuyor? Hepiniz buradasınız, niye bu kadar kötü oynuyoruz?

İkinci dakikada neden gol yiyoruz?
"İkinci dakikada gelen gollerin anlamı ne? Her maçımızda dakika 2'de gol geliyor Burada nasıl bir sıkıntı var? Bunu kendi aranızda bir konuşun Direnirsin yenilirsin Bu direnmek olur ama direnmek de yok

“Kötü gidişatın bir açıklaması yok”
Fevzi Özkan, Bunun sebebi ve açıklaması yok Burada 2 sene önce çektiğimiz sıkıntılara hepimiz şahidiz Bu bir bahane değil, tabi ki de zorluklar olacak Sıkıntılar içinde son gün kurulmuş bir takım ama maçlardaki kötü performansın tabi ki de bir açıklaması yok. Parayla ilgili bir sorunumuz yok. Allah izin verirse önümüzde altı maç kaldı. Takımım adına sizlerden özür diliyoruz. Tüm arkadaşlarımıza bu camiayı anlatıyoruz. Onlar da böyle olmasını istemez ama bir yerde bir eksiğimiz var. Onu da biz kendi aramızda çözeceğiz, çözmeye çalışıyoruz Söz veriyorum inşallah bu takım düşmeyecek” dedi.
 


Bu haber 1023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum