Reklam
Reklam
Reklam

Viranşehir'de temizlik seferberliği başlatıldı

Viranşehir Belediyesi ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı. Bahar ayının gelmesi ile birlikte yapılan temizlik kapsamında ana caddeler, boş arsalar ve Parklarda çalışmalar yürütülüyor. Daha temiz ve hijyenik bir ortamda yaşama imkanı sunmayı şiar edinen Belediye Başkanı Salih Ekinci'nin talimatı ile çalışmalar aralıksız sürüyor.

Viranşehir'de temizlik seferberliği başlatıldı
12 Mart 2020 - 11:39
İlçe genelinde devam eden çalışmalar kapsamında genel temizliğin yanı sıra ihtiyaç halinde ilaçlamada yapılıyor.

Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğünce  Viranşehir- Şanlıurfa  karayolu  iki yönlü olarak, Kışla Mahallesi Tabur çevresi, Antin parkı,1 ve 2. Belediye Caddeler ara sokaklar,  boş arsaların  genel mıntıka temizliği  yapıldı.  Yol süpürme araçları ile süpürme işlemi gerçekleştirildi.

 

Çöplerin rastgele dökülmemesi ve halkın genel temizlik kurallarına uyumasını tavsiye eden Başkan Ekinci, günümüzde yaşanan salgın hastalıklara dikkat çekti.

 

Başkan Ekinci:"Genel temizlik kurallarına uymamızın günümüzdeki önemi bir daha anlaşıldı. Dünya çapında yaşanan salgın Korona virüs salgının karşı daha dikkatli olmamız lazım. Kişisel temizliğin yanın sıra çevre temizliği de çok önemli. Belediye olarak temizlik konusunda seferberlik başlattık. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. "dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum