Reklam
Reklam
Aziz Karakeçili

Aziz Karakeçili

urfaspor
urfadegisim@gmail.com

Urfaspor'un yeri her zaman üst sıralar

14 Haziran 2018 - 09:28

Şanlıurfaspor'da biten sezonun ardından yeni teknik direktör Kemal Kılıç'ın göreve başlaması ile birlikte değişimde devam ediyor. 

Bu hafta yapılacak olan Şanlıurfaspor kongreside çoğunluk saglanmadığı için bir sonraki haftaya bayramın 3. Gününe kalmış oldu.

Sarı yeşilli temsilcimizde şampiyonluk parolası ile başlayan sezonun ardından elde edilen başarısız sonuçlardan sonra yapılan teknik direktör değişikliği ve birçok kadroda bulunan futbolcular ile yolların ayrılmasından sonra yeni arayışlar ve yeniden şampiyonluğa ulaştıracak bir kadro kurmak için çalışmalar devam ediyor.

Şanlıurfaspor biran önce kongresini yapmalı ve seçilecek olan başkan ve yönetim kurulu ile birlikte neler yapılabilir, hangi futbolcular ile antlaşmalar yapılabilir gözden geçirerek biran önce adımlar atılmalıdır.

Yoksa geçen zaman bizim aleyhimize geçmektedir.

Başkan Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleri kongrede seçileceklerinden o kadar eminlerki daha konre yapılmadan takımın teknik direktörü Kemal Kılıç ile antlaşma imzalamışlardı.

Birçok futbolcuda takımdan ayrılarak yeni takımlar ile anlaştılar. Bu kadar seçimden galip geleceğine inanan bir başkan ve yönetim kurulu o zaman neden taranferlerde de ön anlaşmalar yapmıyorlar veya yapıyorlarsa da biz gaztecilerden habersiz antlaşmalara imzalar atıyorlar.

Şanlıurfaspor, Şanlıurfa'nın en önemli marka değerlerinin başında gelmektedir. Bu kadar önemli bir marka değeri her zaman şampiyonluklar hedeflemeli ve yeri her zaman üst sıralar olalıdır. 

İnşallah bu sezon ikinci ligde şampiyon olarak bir üst lige yani haksız yere düşürüldüğümüz ve geçen sezon çıkamadığımız 1. Lige tekrar döneriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum