Reklam
Reklam

Sosyal medya fenomeni oldu

Şeytan diyor ki çalışmasıyla Arabeskin usta isimlerinden Cansever zirveye ulaşma yolunda.

Sosyal medya fenomeni oldu
28 Ocak 2021 - 11:05 - Güncelleme: 28 Ocak 2021 - 11:11
Arabeskin usta isimlerinden Cansever, son çıkardığı şarkılarla gençleri peşinden sürüklemeye başladı. Cansever'in Geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluşturduğu "Şeytan Diyor Ki" adlı çalışması sosyal medya"Top 100 Songs Turkey" oynatma listesinde 17. sıraya yerleşti!

Yaptığı şarkılarla her dönem çok konuşulan isimlerden biri olan Cansever yeni şarkılarıyla genç kitleye hitap etmeye devam ediyor. Şeytan Diyor Ki ve Aç Kapıyı Ben Geldim adlı çalışması sosyal medya üzerinde paylaşım rekorları kırdı. Şeytan Diyor ki adlı çalışması sosyal medya üzerinde fenomen olmasının ardından sosyal medya"Top 100 Songs Turkey" oynatma listesinde de 17. sıraya yerleşti! Cansever şarkısının sosyal medyaTürkiye'de dinlenen en popüler 100 şarkı listesinde yer almasıyla ilgili; "Gençler yeni şarkılarımızı çok beğendi ve bize destek vererek bu listelere girmemizi sağladı. Herkese çok teşekkür ediyorum yakında arabesk albümümle sizlerle olacağım" ifadelerine yer verdi.

Cansever geçtiğimiz aylarda Samara, Kobra Murat ve DJ Yılmaz ile beraber Ramdika adlı bir roman havasını da müzikseverlerle buluşturdu ve klibi kısa zamanda milyonlarca izlemeye ulaştı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum