Urfa'ya yeni atama

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararla Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Aydın Aslan atandı.

Urfa'ya yeni atama

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararla Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Aydın Aslan atandı.

Urfa'ya yeni atama
15 Mayıs 2019 - 09:50

Kültür ve Turizm Bakanlığına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla atama yapıldı. Yapılan atamalar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Atamalar arasında Şanlıurfa da yer aldı. Bir süredir vekaleten yürütülen Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Aydın Aslan atandı.
Yapılan diğer atamalar ise şöyle:
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Atama Kararı’na göre, İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına, Nurullah Öztürk ve Volkan Bektaş atandı.
Karara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı İl Müdürlüklerinden, Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bekir Kurtoğlu, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Halil Çalışır, Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burhan Torun, Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Adnan İpekdal, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Teoman Karaca'nın ataması yapıldı.
Buna göre, Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Ateş, Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Kars İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay uygun görüldü.
Atama Kararının devamında, Türkiye Bilimler Akademisi Başkanlığına, Prof. Dr. Muzaffer Şeker layık görüldü.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Demiryolu Düzenleme Genel Müdür Yardımcılığına ise Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Bilal Tırnakçı atandı.
Atamalar 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince yapıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık haftalık izin parça parça kullanılmayacak
Artık haftalık izin parça parça kullanılmayacak
Artık soyadlarını değiştirebilecekler!
Artık soyadlarını değiştirebilecekler!