Bugün

Ak Parti'nin Urfa'daki adaylarının görevleri değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Aralık 2022’de Şanlıurfa’ya geldiği milletvekili kadrosu ile 16 Nisan 2023 tarihinde programa gelen kadro aynı fakat görevler farklı oldu. Görev verilmeyen bazı adayların programda olmaması ise dikkat çekti.

19 Nisan 2023 - 12:38
TAKİP ETTAKİP ET

16 Nisan’da afet konutları temel atma töreni ve bir dizi açılışlar için Şanlıurfa'ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan yoğun bir halk coşkusuyla karşılaşırken protokolde bazı isimlerin olmaması ise dikkat çekti. Özellikle görev verilmeyen ve listede adları olmayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülendar Açanal, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Zeynep Müjde Sakar ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı ve aynı zamanda eski milletvekili Zülfikar İzol’un programa katılım sağlamaması ise gözlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Şanlıurfa’da deprem konutlarının temel atma törenine katıldı. Burada konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sıkıntıların farkında olduklarını ve çözümü bildiklerini belirterek, bu sıkıntıları çözeceklerini belirtti.